Psychiatryk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Can someone save me, save me from what I'm on? - Niepsychiczna Jane

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Jane Page

Jane Page

Like a Star @ heaven Drodzy mieszkańcy zacnej placówki dla czubków, Like a Star @ heaven
Z długiego i doświadczającego doświadczenia pełnego doświadczonych doświadczeń wiem, że robienie powiązań to straszna sprawa jest, no. Wszyscy lądują w kategorii "inne" bo chcą być fajni i wyjątkowi a wszystko pozostałe świeci pustkami confused . Od tego miejsca sprawa jest więc raczej jasna, wszak nie zrobię klasycznych powiązań - moja zacna karta postaci prawdę wam powie, chociaż wypełnienie znacznej części rubryczek jak zwykle mnie po prostu zirytowało, zapraszam do lektury. Następnie upraszam was z całego serduszka, wszystkich paznokci i każdego paluszka o wpisywanie się tutaj z wszelkimi propozycjami - jestem otwarta i nikogo nie pogryzę, przysięgam!
Dobra, ślijcie już te propozycje
What a Face pig cat

Seth Mortensen

Seth Mortensen

jezu, nie wiem : OOO
myślę, że by się dogadali i to by było na tyle, he-he. chyba jednak będziesz musiała przebrnąć przez jego kartę!

Meredith Lane

Meredith Lane

of course prosim o wymyślenie czegoś dla Mad Very Happy

Hope Henderson

Hope Henderson

próbowałam wymyślić coś dla Hope, ale nic nie przychodzi mi do głowy, mam nadzieję, ze ty będziesz miała więcej pomysłów, niż ja Smile

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach