PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Jane Chastity Page

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Jane Chastity Page on Pon Cze 27, 2011 9:11 pm

Imię i nazwisko: Jane Chastity Page
Data urodzenia: 29.06.1992
Miejsce urodzenia: Seattle, U.S.A.
Długość pobytu w szpitalu: drugi miesiąc
Stan cywilny: wolna

Wygląd postaci:
Jest istotką, która w stanie spoczynku, ruchu i we wszelkich innych możliwych stanach osiąga coś koło metra sześćdziesięciu. Ocenia się w dość trzeźwy sposób, wszak nie widzi siebie w kategoriach piękna-brzydka, uważa się raczej za całkiem przeciętną, nie dostrzega u siebie oznak jakiejś szczególnej urody, lecz wierzy (chce wierzyć?) ma w sobie „to coś”. Niby statystyczny poradnik oceny figur przyporządkowałby ją do „gruszek”, aczkolwiek jest osobą na tyle drobną, że to i tak ciężko stwierdzić. Ma dość mocno wciętą talię, niewielki (ale zgrabny!) biust i cóż, wyjątkowo obfite biodra i pośladki. Nogi nie są ani karykaturalnie długie, ani śmiesznie krótkie. Szarobłękitne oczy dziewczyny, a raczej jej spojrzenie jest z niejasnych dla niej przyczyn postrzegane za przerażające, w związku z czym w przewadze przypadków w czyimkolwiek towarzystwie stara się nikomu nie zaglądać w oczy. Ogólną filigranowość Jane niwelują wiecznie roztrzepane, długie włosy o ognistym odcieniu i naprawdę imponującej odległości – dodają jej centymetrów w każdej „kategorii. Cała reszta jest po prostu zwykła – zwykłe rzęsy, zwykłe brwi, zwykły nos i pełne usta. Blada cera.


Charakter postaci:
Dobry Boże, powiedzieć by pewnie można było wiele, gdyby nie to, że Jane z biegiem lat nauczyła się trzymać wszystko i wszystkich na dystans. Wszelkie pomyłki i przypadki kończą się na przykład na policji. W areszcie. W psychiatryku. Tak, istotnie przeszła przez te wszystkie szczeble prowadzące prosto na dno i trzy metry mułu. Autorytarna – obsesyjnie pilnuje swojego prawa do normalności, do bycia postrzeganą jako osoba normalna. Wszystkich, którzy jawnie jej tego prawa odmawiają w sposób dlań dotkliwy traktuje z agresją bądź też ostudza obojętnością. Jest bardzo wrażliwa na próby manipulacji, stara się mądrze wyeliminować manipulanta z „gry” o podejmowane przez nią decyzje. W rzeczywistości jest bardzo silnym charakterem, który stara się walczyć o pełną niezależność od wizji i widzeń, które niszczą jej życie. To jedyne zjawiska, które wzmagają w niej silne przerażenie i autodestrukcję, oraz inne przyjemne konsekwencje. Całą prawdę można zamknąć w stwierdzeniu, że jest niewłaściwą osobą na niewłaściwym miejscu, albowiem Jane jest zdrowa, nawet mimo posiadania pewnych zdolności paranormalnych. Ale kogo to obchodzi?

Historia postaci:
Urodziła się w Seattle i spędziła tam dziesięć pierwszych lat życia. Wówczas jej rodzice rozwiedli się i w ramach ich umowy dziewczyna pozostała z ojcem, który był człowiekiem znacznie lepiej sytuowanym niż jego była żona. Gwoli jasności – ojciec Jane jest generałem. Wylecieli do Europy, gdzie bardzo często zmieniali miejsce pobytu, najdłużej mieszkali we Włoszech. Jej historia przyjęła tragiczny bieg, gdy miała coś koło piętnastu lat. W istocie, w ciągu całego życia Jane nawiedzały dziwne, prorocze sny, jednakże wówczas zaczęły się wymykać spod kontroli, przychodziły w najmniej oczekiwanych momentach, akompaniowane przez co najmniej niepokojące objawy zewnętrzne, takie jak nagłe i obfite krwotoki z nosa, które szczęśliwie z czasem zaczęły pojawiać się wyjątkowo rzadko. Uciekła w dziwne towarzystwo wierząc, że ktoś gdzieś tam jest w stanie panować nad takimi atakami, czym też przybiła sobie ostatni gwóźdź do vana w którym zawieziono ją do czubków. Następny okres w jej historii jest wyjątkowo mroczny, duszny i tajemniczy. Dziewczyna podobno przewidziała śmierć pięciu osób, z każdym najdrobniejszym szczegółem, dokładnie poznała kilka dni przed ich śmiercią oraz losy martwych ciał. Co ciekawe, każda ofiara została zamordowana przy użyciu broni palnej. Jako jedyna osoba, która znała całą prawdę, która miała stały dostęp do broni, oraz która obracała się w znamiennym towarzystwie – jako jedyna stanowiła dobrą przykrywkę dla przebiegłego oprawcy. Tylko on stanowił dla niej wielką niewiadomą, wiedziała jedynie tyle, że zbrodni dokonywała zawsze ta sama osoba. Uznanie jej za winną i niepoczytalną przebiegło już bez jej udziału i dziś bez najmniejszych problemów w ramach rozrywki przewiduje pogodę, która wszystkich „zaskoczy” w dniu następnym.

Ciekawostki, tajemnice:
▪ próbowano odprawić na niej egzorcyzmy
▪ eee.. wcześnie straciła dziewictwo
▪ jej naturalny kolor włosów to blond
▪ posiada kolczyki i tatuaż, wszystko w niewidocznych miejscach
▪ świetnie śpiewa i tańczy
▪ uczęszczała do szkoły artystycznej

Choroba: Diagnoza brzmi borderline, lecz sama zainteresowana zdaje się z nią nie zgadzać.
Rezerwowany wygląd: Susan Coffey
Dodatkowe uwagi:-Ostatnio zmieniony przez Jane Page dnia Wto Cze 28, 2011 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora

2 Re: Jane Chastity Page on Pon Cze 27, 2011 10:02 pm

Akceptuję ;]


_________________Zobacz profil autora http://czarodzieje.my-rpg.com

3 Re: Jane Chastity Page on Wto Cze 28, 2011 5:37 am

i avatar prosze dodac Razz


_________________


Meredith Lane - 18 lat - socjopatia
Chcesz zdobyć świat? - Podążaj za mną - Wygramy, ja wygram
Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach