Psychiatryk
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Kto, co i dlaczego...

3 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Kto, co i dlaczego... Empty Kto, co i dlaczego... Czw Paź 11, 2012 7:21 pm

Sean Waller

Sean Waller

Lubię wariatów. Uświadamiają mnie w prze­kona­niu, że nie jes­tem sam.

~ wzór potem.

2Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 2:48 pm

Meredith Lane

Meredith Lane

te, wariat, chcesz mnie w relacjach? I love you pacjentka czy coś myślimy?

3Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 2:51 pm

Sean Waller

Sean Waller

Można nad czymś ciekawym pomyśleć. Masz może jakieś idee? Very Happy

4Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 2:54 pm

Meredith Lane

Meredith Lane

Hm... nie wiem w sumie, chcesz aby Mer go prowokowala, aby opowiadala niestworzone historie o sobie, aby byli na relacjach doktor - pacjent aby mieli romans, jakas wspomna tajemnice? xD

5Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 3:04 pm

Orchid Warner

Orchid Warner

to i ja się wepchnę, bo pora chyba wreszcie zrobić nalot na relacje. chociaż miałoby to większy sens, gdybym przyszła z gotową propozycją, wiem, ale przed chwilą się obudziłam i w sumie to przeczuwam bezmyślne zapatrzenie w ślepia pana doktora, a poza tym, to musisz mi pomóc ;x wolimy jakieś pozytywne czy negatywne stosunki? no i na ile poufałe? : )

6Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 3:11 pm

Sean Waller

Sean Waller

@Meredith
Może romans to za dużo powiedziane. Zacytuje, cytat z twojej kp: "A ona będzie dla niego raz zła, a raz dobra, raz będzie mu siebie dawać, a raz odbierać, żeby zgłupiał do reszty, żeby nigdy, w żadnej chwili nie wiedział, czego po niej może się spodziewać." Coś w ten deseń?

@Orchid
Cóż relacje mogą być pozytywne. Co do tego jak bardzo poufne, to zostawiam to w twoich rękach. Jeżeli chcesz, Sean może zostać lekarzem Orchid?

7Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 3:15 pm

Meredith Lane

Meredith Lane

deal, deal! będziem pisać listy <3

8Kto, co i dlaczego... Empty Re: Kto, co i dlaczego... Sob Paź 13, 2012 8:00 pm

Orchid Warner

Orchid Warner

jasne, niech będzie jej lekarzem : ) i w sumie nie wiem, co poza tym, mogą się jako tako lubić, chociaż na początku nie było pewnie łatwo, więc Sean przykładowo mógł napomknąć co nieco o tych swoich natręctwach, co by przekonać do siebie Orchid. i teraz ona troszkę na złość przestawia mu rzeczy w gabinecie i takie tam, bo wie, jak mu to wszystko przeszkadza.. i mimo że wciąż jest to tylko relacja pacjentka-lekarz i oboje zachowują odpowiedni dystans, to można powiedzieć, że jest między nimi jakaś nić porozumienia - nawet jeśli nadal jest mnóstwo kart do odkrycia.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach