PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Wzór karty postaci

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Wzór karty postaci on Nie Wrz 30, 2012 2:17 pm

Imieimie Nazwisko
₪ WIEK - wpisz
₪ CHOROBA - wpisz
₪ ODDZIAŁ - ogólny/zamknięty/dziecięcy
₪ CZAS POBYTU - wpisz
₪ POCHODZENIE - wpisz
₪ STAN CYWILNY - wpisz
₪ WIZERUNEK - wpisz
wpisz ciekawostkę
wpisz ciekawostkę
wpisz ciekawostkę
wpisz ciekawostkę
Rok 1956, szpital psychiatryczny cieszący się niesamowitą renomą. Ponad stuletnia tradycja leczenia najcięższych przypadków, kadra, w której o miejsce biją się tysiące młodych psychiatrów. Bez problemów dostają się tutaj tylko pacjenci stanowiący trudne przypadki z całej Anglii. Królestwo pozorów. Wszystko tu brzmi i wygląda z zewnątrz idyllicznie. Krwawe dzieje świętej Brygidy sięgają, aż sto lat wstecz, gdy wtedy po raz pierwszy rzekomo widziano jej cień przechadzający się ciemnymi korytarzami. Kim jest Brygida? Na pewno nie dobrym duchem tego miejsca. Mawiają, że nawiedza, że chce przelać krew, że tam gdzie się pojawia, pacjenci giną. Mawiają, że to ona w podziemiach eksperymentuje na pacjentach z czego większość nigdy nie wraca... Masz odwagę wkroczyć w mroczne progi szpitala Świętej Brygidy?

Rok 1956, szpital psychiatryczny cieszący się niesamowitą renomą. Ponad stuletnia tradycja leczenia najcięższych przypadków, kadra, w której o miejsce biją się tysiące młodych psychiatrów. Bez problemów dostają się tutaj tylko pacjenci stanowiący trudne przypadki z całej Anglii. Królestwo pozorów. Wszystko tu brzmi i wygląda z zewnątrz idyllicznie. Krwawe dzieje świętej Brygidy sięgają, aż sto lat wstecz, gdy wtedy po raz pierwszy rzekomo widziano jej cień przechadzający się ciemnymi korytarzami. Kim jest Brygida? Na pewno nie dobrym duchem tego miejsca. Mawiają, że nawiedza, że chce przelać krew, że tam gdzie się pojawia, pacjenci giną. Mawiają, że to ona w podziemiach eksperymentuje na pacjentach z czego większość nigdy nie wraca... Masz odwagę wkroczyć w mroczne progi szpitala Świętej Brygidy?Kod:

<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Nothing+You+Could+Do' rel='stylesheet' type='text/css'>
<center><div style="width:600px; height: 1250px; border: 0px solid; border-radius: 25px 25px 0px 0px;background-image: url(http://illiweb.com/fa/pbucket.gif)">


<div class="nazwisko">[color=#515151]TU WPISZ IMIĘ I NAZWISKO[/color]</div><div class="avek"><div style="width:200px; height: 320px; border-radius: 25px; background-image: url(W ZAMIAN ZA TEKST, LECZ NIE KASUJĄC NAWIASÓW, WPISZ LINK DO ZDJECIA POSTACI O ROZMIARZE 200x320)"></div></div>


<div class="podinfo">[left][font=Arial][color=#2D2420][size=10]
₪ WIEK - [i]wpisz[/i]
₪ CHOROBA - [i]wpisz[/i]
₪ ODDZIAŁ - [i]ogólny/zamknięty/dziecięcy[/i]
₪ CZAS POBYTU - [i]wpisz[/i]
₪ POCHODZENIE - [i]wpisz[/i]
₪ STAN CYWILNY - [i]wpisz[/i]
₪ WIZERUNEK - [i]wpisz[/i]
[/size][/color][/font][/left]
</div>


<div class="dodinfo">
[left][font=Arial][color=#2D2420][size=10][color=#d6d0c4]₪[/color] wpisz ciekawostkę
[color=#d6d0c4]₪[/color] wpisz ciekawostkę
[color=#d6d0c4]₪[/color] wpisz ciekawostkę
[color=#d6d0c4]₪[/color] wpisz ciekawostkę

[/size][/color][/font][/left]
</div>

<div class="charakter">[color=#2D2420]
TU WPISZ CHARAKTER POSTACI

[/color]
</div>

<div class="historia">[color=#2D2420]
TU WPISZ HISTORIĘ POSTACI

[/color]
</div></div></center>


_________________Zobacz profil autora http://czarodzieje.my-rpg.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach