PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Psychiatryk » 


 » 
 » Rejestracja

Rejestracja

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Rejestracja on Sob Maj 28, 2011 4:54 pm
Miejsce, które można zobaczyć zaraz po wejściu do szpitala. Zazwyczaj urzęduje tutaj bardzo miła, starsza kobieta o dobrotliwym wyrazie twarzy. Miejsce samo w sobie nie wyróżnia się od ogólnie przyjętego schematu szpitalnego. Ściany holu pomalowano na łagodny kolor, natomiast błyszczące podłogi zostały wykonane z ciemnego drewna. W razie kolejki, pod jedną ze ścian, niedaleko dużego okna z widokiem na centralną część ogrodów, ustawiono kilka wygodnych foteli. W owym pomieszczeniu nie zabrakło również roślinności, która dodaje mu żywotności i estetyczności, a także zapewnia przyjemny zapach unoszący się w powietrzu.
Dla umówionych pacjentów, którzy dopiero co przyjeżdżają do Szpitala Psychiatrycznego imienia Świętej Brygidy przeznaczono kącik w przeciwnej stronie holu, urządzony nieco przytulniej. Jest tutaj również miejsce do pozostawienia swoich bagaży - nimi zajmuje się personel, zanosząc torby do wyznaczonych wcześniej sypialni.

Zobacz profil autora http://psychiatryk.web-rpg.org

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Psychiatryk » 


 » 

 » Rejestracja

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach