PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

William Quinn Rosier

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 William Quinn Rosier on Pon Lip 11, 2011 6:14 pm

Go??


Gość
Imię i nazwisko: William Quinn Rosier
Data urodzenia: 04.12.1982
Miejsce urodzenia: Pembrokeshire, Walia, Wielka Brytania
Miejsce zamieszkania: Katedra św. Brygidy, Kildare
Zawód, zajęcie: Ksiądz Anglikański
Stan cywilny: kawaler

Wygląd postaci:
Ojciec William jest wysokim i szczupłym mężczyzną. Ciężko powiedzieć czy ma wyrobioną jakąś masę mięśniową, ponieważ zawsze jest osłonięty dość obszernymi ubraniami. Już z daleka można poznać jego sylwetkę niezmiennie obleczoną w czerń. Najczęściej nosi prostą czarną sutannę (czasem z koloratką czasem bez) i czarne spodnie. W szczególnie upalne dni spodniom towarzyszy prosta czarna koszula z krótkim rękawem. Włosy ma obcięte dość krótko i starannie zaczesane do tyłu. Zawsze jest gładko ogolony. Twarz ma dość pociągłą o wyraźnie zaznaczonych kościach policzkowych i dość wąskich ustach. Zarówno włosy jak i oczy ma ciemne.

Charakter postaci:
William jest osobą bardzo spokojną i opanowaną. Naprawdę niewiele rzeczy jest w stanie wyprowadzić go z równowagi. Wydawać się nawet może, że jego łagodny, przyjemny głos ma właściwości uspakajające. Zawsze bardzo troszczył się o innych. Jest serdeczny i otwarty na cudze potrzeby, zawsze gotów wysłuchać problemów. Nie narzuca się ze swoimi opiniami, dzięki czemu inni ludzie czują się dość swobodnie w jego towarzystwie. Jest bardzo tolerancyjny i akceptuje to, że ludzie mogą mieć różne poglądy – zarówno na wiarę jak i we wszystkich innych aspektach życia.
Z drugiej strony potrafi być niezwykle krytyczny i stanowczy jeśli stara się powstrzymać kogoś od „czynienia złego”. Za złe głównie uważa ludzkie okrucieństwo – czy to wobec siebie nawzajem, czy wobec zwierząt. Równie negatywnie jest nastawiony odnośnie autoagresji, bez względu na to czy ma to przejawy fizyczne, czy psychiczne udręczanie się. Oczywiście jego pierwszym odruchem jest chęć pomocy i załagodzenia sporów, ale w ostateczności potrafi odwołać się do wyższej instancji (np. policji, lekarza, rodziny etc) jeśli sam nie daje rady.

Historia postaci:
William urodził się w małej miejscowości nad brzegiem morza. Był najmłodszym dzieckiem w wielodzietnej rodzinie – miał 7 starszego rodzeństwa. Dzieciństwo miał spokojne i beztroskie mimo że niezbyt bogate. Jego ojciec był rybakiem a matka zajmowała się domem i dorabiała jako miejscowa szwaczka. Wszystkie dzieci zostały wychowane w wierze, jednak jedynie William w miarę dorastania poświęcał religii więcej uwagi. Gdy miał zaledwie 13 lat jego matka zmarła. W jakiś sposób utwierdziło go to w jego marzeniach o zostaniu księdzem, szerzeniu wiary i niesieniu pomocy innym ludziom. Samotnie zajmujący się dziećmi ojciec nie miał nic przeciw wysłaniu syna do seminarium.
William szybko odnalazł się w bardziej tolerancyjnej i otwartej wierze anglikańskiej. Przez parę lat po ukończeniu seminarium i uzyskaniu święceń podróżował po świecie jako misjonarz. W końcu zdecydował się osiąść w jednym miejscu i wrócił w tym celu na wyspy. Po krótkich zabiegach z jego strony przydzielono go do pomocy w Katedrze Św. Brygidy w Kildare. Szybko uzgodnił z księdzem proboszczem, że przejmie jego niedzielny obowiązek odprawiania nabożeństw w przynależnym do parafii szpitalu psychiatrycznym.
Szybko doszedł do wniosku, że jego obecność w tej instytucji przyda się bardziej niż w katedrze. Zarówno pacjenci jak i lekarze mogli by skorzystać z obecności kogoś bez uprzedzeń, otwartego na ich potrzeby czy to w konfesjonale czy to w jego małym gabinecie obok kaplicy – którego drzwi zawsze stoją otworem dla potrzebujących rozmowy, czy też choćby cichego miejsca by wypić kawę lub herbatę w miłym towarzystwie. Szybko stało się jasne, że Ojciec William spędza w szpitalu całe dnie od rana do późnego wieczora. Najczęściej można go znaleźć w jego gabinecie, a codziennie od godziny 19 obecny jest w kaplicy i konfesjonale.

Ciekawostki, tajemnice:
▪ należy do odgałęzienia kościoła anglikańskiego które akceptuje i udziela ślubów parom homoseksualnym
▪ przy zimnej pogodzie dość wyraźnie utyka
▪ płynnie posługuje się 4 językami (angielski, francuski, włoski i portugalski) + zna łacinę

Rezerwowany wygląd: Christian Bale
Dodatkowe uwagi: - - -

2 Re: William Quinn Rosier on Wto Lip 12, 2011 10:01 am

akceptuje. Wink


_________________


Meredith Lane - 18 lat - socjopatia
Chcesz zdobyć świat? - Podążaj za mną - Wygramy, ja wygram
Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach