PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Lista NPC

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Lista NPC on Pon Lip 04, 2011 4:54 pm

Jako że obecnie pracowników szpitala wciąż nie jest zbyt wielu, zdecydowałam się na stworzenie listy zawierającej opisy kilku NPC, którzy do czasu uzupełnienia stanowisk pełniliby określone funkcje.

Giovanni Viscavoy - leciwy lekarz psychiatra, którego sława wyprzedziła go już przed przyjazdem do Kildare. Był czas, że mentorował Loganowi, który dopiero co zaczynał pracę w szpitalu. Spokojny, opanowany, a przede wszystkim doskonały słuchacz. Jest zastępcą dyrektora placówki.

Elizabeta Dunham - urocza, czterdziestoletnia kobieta "władająca" szpitalną stołówką. Jest główną kucharką. Mimo nadwagi, co niektórzy mężczyźni wciąż lubią zawiesić na niej oko. Ma kilka tatuaży, a podczas rozmów chętnie opowiada o swoich dzieciach... Ba, o niemal wszystkich członkach rodziny. Bywa nadopiekuńcza, a przez to odrobinę denerwująca, ale pacjenci zdają się ją lubić.

Alexander Tochter - 'dowodzi' zespołem osób sprzątających w szpitalu. Wyjątkowo wredny, zrzędliwy i mało lubiany przez pacjentów, ale utrzymywanie z nim dobrych kontaktów może zaowocować pożyczeniem kluczy lub wypuszczeniem z placówki nieznanym powszechnie wyjściem.

Melanie Abberline - młoda recepcjonistka, wiecznie uśmiechnięta i emanująca pozytywną energią. Jest zaangażowana w walkę o dobro zwierząt i stara się przekonać swych rozmówców do własnych poglądów.


Z czasem lista może być uzupełniana.

Zobacz profil autora http://psychiatryk.web-rpg.org

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach