PBF osadzony w 1956 roku w szpitalu psychiatrycznym. To miejsce to nie tylko ciężkie przypadki, wyszkolona kadra, ale i tajemnicze morderstwa.


You are not connected. Please login or register

Szpital Psychiatryczny imienia Św. Brygidy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Szpital Psychiatryczny imienia Św. Brygidy on Pią Maj 20, 2011 6:42 pm
Szpital Św. Brygidy
Szpital psychiatryczny cieszący się niesamowitą renomą. Ponad stuletnia tradycja leczenia najcięższych przypadków, kadra, w której o miejsce biją się tysiące młodych psychiatrów. Na pewno niejeden popadł w depresję, bo ten o to szpital nie chciał zaoferować mu pracy. Bez problemów dostają się tutaj tylko pacjenci stanowiący trudne przypadki z całej Anglii. Psychopaci, szaleńcy, byli wojskowi, których II wojna światowa wprawiła w obłęd w te progi przyjmowani są z otwartymi ramionami. Wyszkoleni pracownicy obiecują im najlepszą opiekę. Czy tylko oby na pewno wiekowe mury są tak bezpieczne, na jakie wyglądają? A co jeśli największe zagrożenie stanowi tu właśnie personel?
Jedno jest pewne, już nigdy nie zapomnisz pobytu w szpitalu świętej Brygidy.

[url=http://]One, two – Brigid’s coming for you[/url]

W latach trzydziestych ubiegłego wieku do pracy dostała się pierwsza kobieta – pielęgniarka o imieniu Brygida. Przebierała się ona za mężczyznę, aby móc realizować swoje marzenia. Bardzo chciała pomagać ludziom. Po pracy zajmowała się biednymi, leczyła ich, chociaż nie miała żadnych uprawień, pomagała im stanąć na nogi. Była kobietą o wielkim sercu. Każdego traktowała jak swoje dziecko, oddając mu się całkowicie. Jedno jej dolegało – samotność.

[url=http://]Three, four – better lock your door[/url]

To była chwila, może dwie. Dwadzieścia pięć uderzeń w jedno małe ciało. Nikt nie założył szwów, nikt nie był w stanie podjeść do zmasakrowanej Brygidy. W jej krwi leżał jeden z pacjentów i śmiał się na cały głos. Trzynaście dźgnięć urwaną nogą od drewnianego krzesła prosto w brzuch, jedenaście ran ciętych na całym ciele, jedno uderzenie w głowę. Nikt jednak nie wiedział, że Brygida była w ciąży i że tak bardzo pragnęła zaopiekować się w końcu kimś swoim.


[url=http://]Five, six – run away[/url]

Pacjenta wywieziono z kraju, a sprawę prędko i dość zwinnie zatuszowano. Nikt nie szukał Brygidy, tym którzy ją znali, powiedziano, iż wyjechała. Nikt ze szpitalnej władzy nie pomyślał, że tak brutalne morderstwo może zatrzymać ją na tym świecie, pełną żalu o zabicie jej dziecka, które było takie niewinne.

[url=http://]Seven, eight – don’t get caugh[/url]

Dziś minęło ponad sto lat, a ona snuje się po korytarzach, szukając swojego mordercy. Nie jest już dobra, nie ma już serca, jej celem jest mszczenie się na pacjentach za to co ją spotkało. Nakłoniła jednego lekarza do zła, może nawet opętała, odkrył on za jej sprawą swoje nowe powołanie - eksperymenty na pacjentach, wszystko by oczywiście dążyć do rozwoju psychiatrii. Pod jej wpływem potrafi nawet zabić. Brygida się mści, a lekarz jest uroczą marionetką w jej dłoniach.

[url=http://]Nine, ten – Never go down stairs again![/url]

Dasz się jej złapać?Sypialnie Szpitalne
Pacjenci z oddziału męskiego tworzą swoje sypialnie na drugim piętrze, natomiast pacjentki, na trzecim. W jednym pokoju mogą mieszkać dwie, lub trzy osoby.
Jeżeli twoja postać stanowi zagrożenie dla siebie, lub otoczenia, możesz od razu założyć sypialnie w izolatkach. Pamiętaj jednak, że wówczas postać będzie mogła przebywać jedynie na oddziale zamkniętym! Jedynie psychiatrzy mogą zarówno zlecić pobyt na tym oddziale, jak i znieść takową decyzję.
Pamiętaj, że jeśli twoja postać nie skończyła osiemnastu lat, jej sypialnie znajdują się na oddziale dziecięcym. Jeżeli natomiast nie jesteś pacjentem, a personelem, twój pokój umiejscowiony jest w osobnym budynku, mieszczącym się w ogrodach szpitalnych. Pracownicy tutejsi jednak nie mają obowiązku zakładać swojego pokoju, wszakże zapewne nie każdy z nich korzysta z mieszkania przyszpitalnego.
W nazwie tematu z pokojem wpisujemy imiona lokatorów/imię lokatora. Przypominamy, że wśród pacjentów niedozwolone są sypialnie męsko-żeńskie.


wzór sypialni damskiej
wzór sypialni męskiej
wzór zamkniętej izolatki
wzór sypialni personelu
wzór sypialni dziecięcej


Zamkniete Pomieszczenia
Piwnica, dach, nieużywana część szpitala, miasta - to tereny, na których nie wolno przebywać pacjentom bez zgody ich lekarzy, oraz nadzoru. Złapanie postaci przez pracownika szpitala w danych miejscach może skutkować cofnięciem pozwoleń na opuszczenie psychiatryka, zakazem odwiedzin rodziny, częstszymi terapiami lub izolatką!

Klucze do zamkniętych i zabronionych pomieszczeń na terenie szpitala ma jedynie personel, który jest zobowiązany do pilnowania ich jak oka w głowie. Złapanie na pożyczeniu klucza pacjentowi może grozić zwolnieniem z posady.


Kildare
Niewielkie miasteczko znajdujące się w nieopodal Dublina. Kildare jest bardzo spokojną okolicą, położoną w hrabstwie o tej samej nazwie, w Irlandii. Trudno tam o głośne kluby czy wszystko inne, co mogłoby wzbudzić większe zainteresowanie pacjentów. Dookoła widać głównie piękną zieleń i przeróżne zabytki, do których czasem organizowane są wycieczki pacjentów ze Szpitala Psychiatrycznego im. Św. Brygidy. Sami mieszkańcy nie interesują się zanadto szpitalem i wolą trzymać się od niego z daleka.


Zobacz profil autora http://psychiatryk.web-rpg.org

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach